Новости: 16

Осінні свята в ЗДО

Ось і пройшли осінні свята в садочку. Наші батьки мали змогу відвідати кав"ярню "Осінні смаколики", подорожувати осіннім лісом, переглянути телепередачу "Осінь" та поринути в дитинство разом із паном Гарбузом.

Банилівський заклад дошкільної освіти відсяткував своє 35-річчя!

Країна дитинства – країна казкова, Дітей та дорослих вона вабить знову. Ті роки чарівні не забуваються – Далеке дитинство до нас повертається.

"Буковинські намистинки"

07 червня 2018, на базі Чернівецького центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся фестиваль «Буковинські намистинки» серед дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів області.
02.06.2018

До побачення, дитячий садок!

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому закладі дошкільної освіти.

День Матері!!

Матінко моя єдина! Ти для мене цілий світ! І хоч я мала дитина, Хоч мені лиш кілька літ, Та тебе, матусю мила, Я кохає над життя І бажаю: будь щаслива, Наче квітка весняна! І. Савицька

Логопедична робота з дітьми, що мають проблеми мовлення

« Правильна вимова кожного звуку та добре розвинений фонематичний слух - ось головні передумови для правильного правопису» К.Д.Ушинський

Свято Весни у дитячому садку

Після закінчення новорічних ранків у дитячому садку відразу починається підготовка до свята весни. Найчастіше приурочений він до жіночого дня 8 Березня і проводиться напередодні. У деяких дошкільних закладах він носить назву «Свято мам», але, як би там не було, ця подія свідчить про зміну сезону і початку теплих днів.

Нетрадиційні форми роботи з батьками вихованців ЗДО

Дитина – дзеркало сім’ї. Як у краплі води відбивається сонце, так і у дітях відбивається моральна чистота матері й батька». О.В. Сухомлинський

Колядки співають - Бога прославляють

Колядки співають-Бога прославляють. Під такою назвою 11 січня відбулась виховна година у старшій, старшій А та середній групах Банилівського закладу дошкільної освіти. Тут зібрались діти всіх вікових категорій та вітали один одного, вихователів, обслуговуючий персонал колядками з народженням Христа.

Новорічна казка в дитячому садку

«За вікном, за вікном падають сніжинки, Ти, матусю, застели білу скатертинку І ялинку гуртом будем прикрашати, Новий Рік, Новий Рік вже у нашій хаті!…»